| ПОДХОДЯЩ ЗА ПРОБИВАНЕ НА | ДЪРВО |
| ТИП ЗАХВАТ НА ОПАШКАТА | ШЕСТОСТЕН |
| ДИАМЕТЪР MM | 12.00 мм |
| ДЪЛЖИНА НА РАБОТНАТА ЧАСТ | 385 мм |
| Марка | BOSCH |
| МОДЕЛ: | 12Х385Х450 |
| ПОДХОДЯЩ ЗА ПРОБИВАНЕ НА: | ДЪРВО |
| ТИП ЗАХВАТ НА ОПАШКАТА: | ШЕСТОСТЕН |
| ДИАМЕТЪР MM: | 12.00 мм |
| ДЪЛЖИНА НА РАБОТНАТА ЧАСТ: | 385 мм |
| ОБЩА ДЪЛЖИНА: | 450.00 мм |
| EAN | 3165140383523 |


