| ПОДХОДЯЩ ЗА ПРОБИВАНЕ НА | БЕТОН |
| ТИП ЗАХВАТ НА ОПАШКАТА | SDS+ |
| ДИАМЕТЪР MM | 8.00 мм |
| ДЪЛЖИНА НА РАБОТНАТА ЧАСТ | 150 мм |
| Марка | DEWALT |
| МОДЕЛ: | EXTREME 2® SDS-Plus |
| ПОДХОДЯЩ ЗА ПРОБИВАНЕ НА: | БЕТОН |
| ТИП ЗАХВАТ НА ОПАШКАТА: | SDS+ |
| ДИАМЕТЪР MM: | 8.00 мм |
| ДЪЛЖИНА НА РАБОТНАТА ЧАСТ: | 150 мм |
| ОБЩА ДЪЛЖИНА: | 210.00 мм |
| EAN | 5035048055052 |







