| ПОДХОДЯЩ ЗА ПРОБИВАНЕ НА | БЕТОН |
| ДИАМЕТЪР MM | 12.00 мм |
| ДЪЛЖИНА НА РАБОТНАТА ЧАСТ | 300 мм |
| Марка | RAIDER |
| МОДЕЛ: | CROSS HEAD SDS-PLUS |
| ПОДХОДЯЩ ЗА ПРОБИВАНЕ НА: | БЕТОН |
| ДИАМЕТЪР MM: | 12.00 мм |
| ДЪЛЖИНА НА РАБОТНАТА ЧАСТ: | 300 мм |
| ОБЩА ДЪЛЖИНА: | 350.00 мм |
| EAN | 3800123151408 |


