| ТИП ПРОЦЕСОР | MediaTek Dimensity 6300 |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH | 11.0 " |
| ВГРАДЕНА ПАМЕТ | 128 GB |
| RAM | 8 GB |
| СВЪРЗАНОСТ | 5G |
| Марка | LENOVO |
| МОДЕЛ: | Idea Tab 5G 128 ZAFM0124GR |
| ТИП ПРОЦЕСОР: | MediaTek Dimensity 6300 |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH: | 11.0 " |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В СМ: | 27.9 см |
| ТЕХНОЛОГИЯ НА ДИСПЛЕЯ: | IPS, 90 Hz |
| РЕЗОЛЮЦИЯ НА ДИСПЛЕЯ: | 2560x1600 |
| ЧЕСТОТА НА ПРОЦЕСОРА: | 2.4 GHz Dual+2 GHz Hexa-Core |
| ВГРАДЕНА ПАМЕТ: | 128 GB |
| RAM: | 8 GB |
| СВОБОДНА ПАМЕТ: | 110 GB |
| СЛОТ ЗА КАРТА С ПАМЕТ: | Да |
| ТИП SIM КАРТА: | NANO |
| DUAL SIM: | Не |
| МРЕЖОВ АДАПТЕР: | 802.11 A/B/G/N/AC |
| NFC: | Не |
| ИНТЕРФЕЙС: | USB TYPE-C |
| ЦВЯТ: | LUNA GREY |
| АУДИО: | DOLBY ATMOS - 4 SPEAKERS |
| ЗАДНА КАМЕРА: | Единична |
| ЗАДНА КАМЕРА РЕЗОЛЮЦИЯ: | 8 MP |
| ПРЕДНА КАМЕРА: | Единична |
| ПРЕДНА КАМЕРА РЕЗОЛЮЦИЯ: | 5 MP |
| АВТО ФОКУС: | Да |
| СВЕТКАВИЦА: | Не |
| GPS: | Да |
| A-GPS SUPPORT: | Да |
| ВИСОКОГОВОРИТЕЛ: | Да |
| BLUETOOTH: | Да |
| 3G: | Да |
| 4G: | Да |
| 5G: | Да |
| MP3: | Да |
| ОПЕРАЦИОННА СИСТЕМА: | ANDROID |
| ВЕРСИЯ: | 15 |
| ВИДЕО ВЪЗПРОИЗВЕЖДАНЕ: | Да |
| ВИДЕО ЗАПИС: | Да |
| FM РАДИО: | Не |
| СЕНЗОР ЗА ПРЪСТОВ ОТПЕЧАТЪК: | Не |
| РАЗМЕР: | 254.59 X 166.15 X 6.99 MM |
| ТЕГЛО: | 480 g |
| ТИП БАТЕРИЯ: | 7040 mAh |
| ДРУГИ: | БЕЗ 220V АДАПТОР В КОМПЛЕКТА |
| ДРУГИ ФУНКЦИИ: | VOICE CALL |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| КЛАС НА ЕНЕРГИЙНА ЕФЕКТИВНОСТ: | E |
| ПРОДУКТОВ НОМЕР: | TB336ZU |
| EAN | 198157010833 |



















