| ТИП ПРОЦЕСОР | MediaTek Helio G99 |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH | 12.6 " |
| ТЕХНОЛОГИЯ НА ДИСПЛЕЯ | AMOLED |
| ВГРАДЕНА ПАМЕТ | 256 GB |
| RAM | 8 GB |
| СВЪРЗАНОСТ | WI-FI |
| Марка | ACER |
| МОДЕЛ: | Iconia X12 Wi-Fi KB+P NT.LHVEX |
| ТИП ПРОЦЕСОР: | MediaTek Helio G99 |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH: | 12.6 " |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В СМ: | 32.0 см |
| ТЕХНОЛОГИЯ НА ДИСПЛЕЯ: | AMOLED |
| РЕЗОЛЮЦИЯ НА ДИСПЛЕЯ: | 2560x1600 |
| ЧЕСТОТА НА ПРОЦЕСОРА: | 2.2 GHz Dual + 2 GHz Hexa Core |
| ВГРАДЕНА ПАМЕТ: | 256 GB |
| RAM: | 8 GB |
| СВОБОДНА ПАМЕТ: | 240 GB |
| СЛОТ ЗА КАРТА С ПАМЕТ: | Да |
| МРЕЖОВ АДАПТЕР: | 802.11 A/B/G/N/AC |
| NFC: | Не |
| ИНТЕРФЕЙС: | USB Type-C |
| ЦВЯТ: | BLACK |
| АУДИО: | QUAD СТЕРЕО |
| ВИСОКОГОВОРИТЕЛ: | Да |
| ЗАДНА КАМЕРА: | Единична |
| ЗАДНА КАМЕРА РЕЗОЛЮЦИЯ: | 13 MP |
| ПРЕДНА КАМЕРА: | Единична |
| ПРЕДНА КАМЕРА РЕЗОЛЮЦИЯ: | 8 MP |
| АВТО ФОКУС: | Да |
| СВЕТКАВИЦА: | Да |
| ОПЕРАЦИОННА СИСТЕМА: | ANDROID |
| ВЕРСИЯ: | 14 |
| GPS: | Не |
| A-GPS SUPPORT: | Не |
| BLUETOOTH: | Да |
| 3G: | Не |
| MP3: | Да |
| FM РАДИО: | Не |
| СЕНЗОР ЗА ПРЪСТОВ ОТПЕЧАТЪК: | Не |
| ВИДЕО ВЪЗПРОИЗВЕЖДАНЕ: | Да |
| ВИДЕО ЗАПИС: | Да |
| РАЗМЕР: | 283.2X186.6X6.7 MM |
| ТЕГЛО: | 550 g |
| ТИП БАТЕРИЯ: | 10000 mAh |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| КЛАС НА ЕНЕРГИЙНА ЕФЕКТИВНОСТ: | F |
| ПРОДУКТОВ НОМЕР: | A24008 NT.LHVEX X12-11 |
| EAN | 4711474304247 |

























