| ТИП ПРОЦЕСОР | MediaTek Dimensity 9400+ |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH | 11.0 " |
| ВГРАДЕНА ПАМЕТ | 256 GB |
| RAM | 12 GB |
| СВЪРЗАНОСТ | 5G |
| Марка | SAMSUNG |
| МОДЕЛ: | Tab S11 5G X736 |
| ТИП ПРОЦЕСОР: | MediaTek Dimensity 9400+ |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH: | 11.0 " |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В СМ: | 27.9 см |
| ТЕХНОЛОГИЯ НА ДИСПЛЕЯ: | DYNAMIC AMOLED 2X, 120 Hz |
| РЕЗОЛЮЦИЯ НА ДИСПЛЕЯ: | 2560x1600 |
| ЧЕСТОТА НА ПРОЦЕСОРА: | 3.73 + 3 x 3.3 + 4 x 2.4 GHz |
| ВГРАДЕНА ПАМЕТ: | 256 GB |
| RAM: | 12 GB |
| СВОБОДНА ПАМЕТ: | 220 GB |
| СЛОТ ЗА КАРТА С ПАМЕТ: | Да |
| ТИП SIM КАРТА: | NANO+eSIM |
| DUAL SIM: | Да |
| МРЕЖОВ АДАПТЕР: | WI-FI 802.11 A/B/G/N/AC/6E/7 |
| NFC: | Не |
| ИНТЕРФЕЙС: | USB TYPE-C |
| ЦВЯТ: | GRAY |
| АУДИО: | QUAD SPEAKERS |
| ЗАДНА КАМЕРА: | Единична |
| ЗАДНА КАМЕРА РЕЗОЛЮЦИЯ: | 13 MP |
| ПРЕДНА КАМЕРА: | Единична |
| ПРЕДНА КАМЕРА РЕЗОЛЮЦИЯ: | 12 MP |
| АВТО ФОКУС: | Да |
| СВЕТКАВИЦА: | Да |
| GPS: | Да |
| A-GPS SUPPORT: | Да |
| ВИСОКОГОВОРИТЕЛ: | Да |
| BLUETOOTH: | Да |
| 3G: | Да |
| 4G: | Да |
| 5G: | Да |
| MP3: | Да |
| ОПЕРАЦИОННА СИСТЕМА: | ANDROID |
| ВЕРСИЯ: | 16 |
| ВИДЕО ВЪЗПРОИЗВЕЖДАНЕ: | Да |
| ВИДЕО ЗАПИС: | Да |
| FM РАДИО: | Не |
| СЕНЗОР ЗА ПРЪСТОВ ОТПЕЧАТЪК: | Да |
| РАЗМЕР: | 165.3X253.8X5.5 MM |
| ТЕГЛО: | 471 g |
| ТИП БАТЕРИЯ: | 8400 mAh |
| ДРУГИ: | БЕЗ 220V АДАПТЕР В КОМПЛЕКТА |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| КЛАС НА ЕНЕРГИЙНА ЕФЕКТИВНОСТ: | G |
| ПРОДУКТОВ НОМЕР: | X736 |
| EAN | 8806097706984 |















