| ТЕХНОЛОГИЯ НА ДИСПЛЕЯ | LED TV+MONITOR |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH | 24.0 " |
| РЕЗОЛЮЦИЯ | HD READY 1366 x 768 |
| SMART TV | Да |
| Марка | LG |
| МОДЕЛ: | 24TQ510S-WZ TV+MONITOR |
| ТЕХНОЛОГИЯ НА ДИСПЛЕЯ: | LED TV+MONITOR |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH: | 24.0 " |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В СМ: | 60.0 см |
| РЕЗОЛЮЦИЯ: | HD READY 1366 x 768 |
| ЦИФРОВ ТУНЕР: | DVB-T/T2/C/S |
| SMART TV: | Да |
| ТЕХНОЛОГИЯ НА ЗВУКА: | Virtual surround |
| Брой HDMI входове: | 2 |
| VGA: | Не |
| КОМПОЗИТЕН ВХОД: | Не |
| SCART: | Не |
| КОМПОНЕНТ: | Не |
| РАЗМЕРИ (В, Ш, Д): | 394 x 563 x 149 |
| ТЕГЛО: | 3.6 КГ |
| СЪВМЕСТИМОСТ VESA: | 75 X 75 |
| КЛАС НА ЕНЕРГИЙНА ЕФЕКТИВНОСТ: | E |
| ГАРАНЦИЯ: | 36 МЕСЕЦА |
| EAN | 8806091548214 |




































