| ТЕХНОЛОГИЯ НА ДИСПЛЕЯ | LED TV |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH | 40.0 " |
| ОПРЕСНЯВАНЕ НА КАРТИНАТА | 60 Hz |
| SMART TV | Не |
| Марка | SANG |
| МОДЕЛ: | 40VF5000 LED |
| ТЕХНОЛОГИЯ НА ДИСПЛЕЯ: | LED TV |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH: | 40.0 " |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В СМ: | 100.0 см |
| РЕЗОЛЮЦИЯ: | FULL HD 1920 x 1080 |
| ОПРЕСНЯВАНЕ НА КАРТИНАТА: | 60 Hz |
| ЦИФРОВ ТУНЕР: | DVB-T2/C/S2 |
| SMART TV: | Не |
| BLUETOOTH: | Не |
| КЛАС НА ЕНЕРГИЙНА ЕФЕКТИВНОСТ: | F |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 8426156019437 |





























