Телевизор SONY KD-55X75WL 4K Ultra HD LED SMART TV, GOOGLE TV, 55.0 ", 139.0 см
Код: 10643
Продуктът е изчерпан онлайн. Провери наличност по магазини.
РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH: 55.0 "
  • Всичко от SONY
ТЕХНОЛОГИЯ НА ДИСПЛЕЯ
LED TV
РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH
55.0 "
РЕЗОЛЮЦИЯ
4K ULTRA HD 3840 x 2160
ОПРЕСНЯВАНЕ НА КАРТИНАТА
MOTIONFLOW XR 200Hz
ОПЕРАЦИОННА СИСТЕМА
GOOGLE TV
SMART TV
Да
ТЕХНОЛОГИЯ НА КАРТИНАТА
DYNAMIC CONTRAST ENHANCER
ДРУГИ ФУНКЦИИ
GOOGLE TV, BRAVIA CORE
ОПЕРАЦИОННА СИСТЕМА
GOOGLE TV
МаркаSONY
МОДЕЛ:
KD-55X75WL 4K Ultra HD LED
ТЕХНОЛОГИЯ НА ДИСПЛЕЯ:
LED TV
РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH:
55.0 "
РАЗМЕР НА ЕКРАНА В СМ:
РЕЗОЛЮЦИЯ:
4K ULTRA HD 3840 x 2160
ОПРЕСНЯВАНЕ НА КАРТИНАТА:
MOTIONFLOW XR 200Hz
ЦИФРОВ ТУНЕР:
DVB-T/T2/C/S
ОПЕРАЦИОННА СИСТЕМА:
SMART TV:
Да
ТЕХНОЛОГИЯ НА КАРТИНАТА:
DYNAMIC CONTRAST ENHANCER
ТЕХНОЛОГИЯ НА КАРТИНАТА:
LIVE COLOUR
HDR:
HDR10
ТЕХНОЛОГИЯ НА ЗВУКА:
DOLBY ATMOS
ТЕХНОЛОГИЯ НА ЗВУКА:
ACOUSTIC AUTO CALIBRATION
BLUETOOTH:
ПРОЦЕСОР:
4K HDR PROCESSOR X1™
ДРУГИ ФУНКЦИИ:
GOOGLE TV, BRAVIA CORE
WI-FI:
Брой HDMI входове:
4
Брой USB портове:
2
МРЕЖОВИ ВЪЗМОЖНОСТИ:
ОПТИЧЕН ИЗХОД:
ДИСТАНЦИОННО УПРАВЛЕНИЕ:
РАЗМЕРИ (В, Ш, Д):
789 x 1243 x 334
ТЕГЛО:
15.6 КГ
СЪВМЕСТИМОСТ VESA:
30СМ X 30СМ
ЦВЯТ:
ЧЕРЕН
КЛАС НА ЕНЕРГИЙНА ЕФЕКТИВНОСТ:
G
ГАРАНЦИЯ:
24 МЕСЕЦА
МОДЕЛ:
KD-55X75WL 4K Ultra HD LED
ТЕХНОЛОГИЯ НА ДИСПЛЕЯ:
55.0 "
РАЗМЕР НА ЕКРАНА В СМ:
РЕЗОЛЮЦИЯ:
LIVE COLOUR
HDR:
HDR10
DOLBY ATMOS
ACOUSTIC AUTO CALIBRATION
BLUETOOTH:
ПРОЦЕСОР:
4K HDR PROCESSOR X1™
ДРУГИ ФУНКЦИИ:
ОПРЕСНЯВАНЕ НА КАРТИНАТА:
MOTIONFLOW XR 200Hz
ЦИФРОВ ТУНЕР:
DVB-T/T2/C/S
ОПЕРАЦИОННА СИСТЕМА:
WI-FI:
Брой HDMI входове:
4
Брой USB портове:
2
МРЕЖОВИ ВЪЗМОЖНОСТИ:
ОПТИЧЕН ИЗХОД:
РАЗМЕРИ (В, Ш, Д):
789 x 1243 x 334
ТЕГЛО:
15.6 КГ
СЪВМЕСТИМОСТ VESA:
30СМ X 30СМ
ПРЕДЛАГА СЕ И В РАЗМЕРИ:
43", 50", 65", 75"