| ТЕХНОЛОГИЯ НА ДИСПЛЕЯ | LED TV |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH | 32.0 " |
| РЕЗОЛЮЦИЯ | HD READY 1366 x 768 |
| ОПЕРАЦИОННА СИСТЕМА | ANDROID TV |
| SMART TV | Да |
| ТЕХНОЛОГИЯ НА КАРТИНАТА | MICRO DIMING |
| Марка | TCL |
| МОДЕЛ: | 32S5400A LED |
| ТЕХНОЛОГИЯ НА ДИСПЛЕЯ: | LED TV |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH: | 32.0 " |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В СМ: | 80.0 см |
| РЕЗОЛЮЦИЯ: | HD READY 1366 x 768 |
| ЦИФРОВ ТУНЕР: | DVB-T2/C/S2 |
| ОПЕРАЦИОННА СИСТЕМА: | ANDROID TV |
| SMART TV: | Да |
| ТЕХНОЛОГИЯ НА КАРТИНАТА: | MICRO DIMING |
| ТЕХНОЛОГИЯ НА ЗВУКА: | Dolby Audio |
| ТЕХНОЛОГИЯ НА ЗВУКА: | DOLBY DIGITAL PLUS |
| BLUETOOTH: | Да |
| ПРОЦЕСОР: | QUAD CORE |
| WI-FI: | Да |
| Брой HDMI входове: | 2 |
| Брой USB портове: | 1 |
| МРЕЖОВИ ВЪЗМОЖНОСТИ: | Да |
| КОМПОЗИТЕН ВХОД: | Да |
| ОПТИЧЕН ИЗХОД: | Да |
| ИЗХОД ЗА СЛУШАЛКИ: | Да |
| ДИСТАНЦИОННО УПРАВЛЕНИЕ: | Да |
| РАЗМЕРИ (В, Ш, Д): | 467 X 716 X 180 |
| ТЕГЛО: | 3.4 КГ |
| СЪВМЕСТИМОСТ VESA: | 100 X 100 |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| КЛАС НА ЕНЕРГИЙНА ЕФЕКТИВНОСТ: | F |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 5901292519780 |







































