| ТЕХНОЛОГИЯ НА ДИСПЛЕЯ | LED TV |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH | 24.0 " |
| РЕЗОЛЮЦИЯ | HD READY 1366 x 768 |
| ОПРЕСНЯВАНЕ НА КАРТИНАТА | 50 Hz |
| SMART TV | Не |
| Марка | TELEFUNKEN |
| МОДЕЛ: | 24HB4701 12V LED |
| ТЕХНОЛОГИЯ НА ДИСПЛЕЯ: | LED TV |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH: | 24.0 " |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В СМ: | 60.0 см |
| РЕЗОЛЮЦИЯ: | HD READY 1366 x 768 |
| ОПРЕСНЯВАНЕ НА КАРТИНАТА: | 50 Hz |
| ЦИФРОВ ТУНЕР: | DVB-T/T2/S |
| SMART TV: | Не |
| BLUETOOTH: | Не |
| Брой HDMI входове: | 2 |
| КОМПОЗИТЕН ВХОД: | Да |
| SCART: | Да |
| ИЗХОД ЗА СЛУШАЛКИ: | Да |
| ДИСТАНЦИОННО УПРАВЛЕНИЕ: | Да |
| ТЕГЛО: | 4.5 КГ |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| КЛАС НА ЕНЕРГИЙНА ЕФЕКТИВНОСТ: | E |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 8698902062541 |

































