| МОЩНОСТ | 950 W |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА | 7 |
| Марка | ARZUM |
| МОДЕЛ: | AR232 |
| МОЩНОСТ: | 950 W |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА: | 7 |
| БУТОН ЗА ЗАМРАЗЕН ХЛЯБ: | Да |
| ФУНКЦИЯ ПРЕТОПЛЯНЕ: | Да |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 3.000 kg |
| EAN | 8693184966822 |










Тостерът ARZUM AR232 има ергономичен дизайн, който е много подходящ за тесни плотове с идеалния си размер.
Благодарение на широките слотове можете лесно да препичате дебели филийки хляб, сладкиши и багели.
Благодарение на подвижната тавичка за трохи можете лесно да почиствате тостера си.
| МОЩНОСТ | 950 W |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА | 7 |
| Марка | ARZUM |
| МОДЕЛ: | AR232 |
| МОЩНОСТ: | 950 W |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА: | 7 |
| БУТОН ЗА ЗАМРАЗЕН ХЛЯБ: | Да |
| ФУНКЦИЯ ПРЕТОПЛЯНЕ: | Да |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 3.000 kg |
| EAN | 8693184966822 |