| КАПАЦИТЕТ | 64 GB |
| СКОРОСТ НА ЧЕТЕНЕ | ДО 150 MB/s |
| Марка | SANDISK |
| МОДЕЛ: | ULTRA FLAIR 64 GB USB 3.0 |
| КАПАЦИТЕТ: | 64 GB |
| СКОРОСТ НА ЧЕТЕНЕ: | ДО 150 MB/s |
| ЦВЯТ: | BLACK |
| ГАРАНЦИЯ: | 60 МЕСЕЦА |
| EAN | 619659136703 |



2.00 € / 3.91 лв. i
"" до 4 дни
| КАПАЦИТЕТ | 64 GB |
| СКОРОСТ НА ЧЕТЕНЕ | ДО 150 MB/s |
| Марка | SANDISK |
| МОДЕЛ: | ULTRA FLAIR 64 GB USB 3.0 |
| КАПАЦИТЕТ: | 64 GB |
| СКОРОСТ НА ЧЕТЕНЕ: | ДО 150 MB/s |
| ЦВЯТ: | BLACK |
| ГАРАНЦИЯ: | 60 МЕСЕЦА |
| EAN | 619659136703 |