| КАПАЦИТЕТ | 64 GB |
| СКОРОСТ НА ЧЕТЕНЕ | до 13-17 MB/s |
| Марка | MEDIARANGE |
| МОДЕЛ: | MR912 64GB |
| КАПАЦИТЕТ: | 64 GB |
| СКОРОСТ НА ЧЕТЕНЕ: | до 13-17 MB/s |
| СКОРОСТ НА ЗАПИС: | до 5-6 MB/s |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 4260283112258 |



| КАПАЦИТЕТ | 64 GB |
| СКОРОСТ НА ЧЕТЕНЕ | до 13-17 MB/s |
| Марка | MEDIARANGE |
| МОДЕЛ: | MR912 64GB |
| КАПАЦИТЕТ: | 64 GB |
| СКОРОСТ НА ЧЕТЕНЕ: | до 13-17 MB/s |
| СКОРОСТ НА ЗАПИС: | до 5-6 MB/s |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 4260283112258 |