| ВИД ТВЪРД ДИСК | SSD |
| Капацитет | 1000 GB |
| Марка | SANDISK |
| МОДЕЛ: | SDSSDE61-1T00-G25 |
| ВИД ТВЪРД ДИСК: | SSD |
| Капацитет: | 1000 GB |
| ИНТЕРФЕЙС: | USB-C |
| СКОРОСТ НА ЧЕТЕНЕ: | до 1050 MB/S |
| СКОРОСТ НА ЗАПИС: | до 1000 MB/S |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 619659182557 |



i
"" Днес
| ВИД ТВЪРД ДИСК | SSD |
| Капацитет | 1000 GB |
| Марка | SANDISK |
| МОДЕЛ: | SDSSDE61-1T00-G25 |
| ВИД ТВЪРД ДИСК: | SSD |
| Капацитет: | 1000 GB |
| ИНТЕРФЕЙС: | USB-C |
| СКОРОСТ НА ЧЕТЕНЕ: | до 1050 MB/S |
| СКОРОСТ НА ЗАПИС: | до 1000 MB/S |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 619659182557 |