| ВИД ТВЪРД ДИСК | SSD |
| Капацитет | 4000 GB |
| Марка | SANDISK |
| МОДЕЛ: | SDSSDE61-4T00-G25 |
| ВИД ТВЪРД ДИСК: | SSD |
| Капацитет: | 4000 GB |
| ИНТЕРФЕЙС: | USB-C |
| СКОРОСТ НА ЧЕТЕНЕ: | до 1050 MB/S |
| СКОРОСТ НА ЗАПИС: | до 1000 MB/S |
| ГАРАНЦИЯ: | 60 МЕСЕЦА |
| EAN | 619659184704 |






i
"" Днес
| ВИД ТВЪРД ДИСК | SSD |
| Капацитет | 4000 GB |
| Марка | SANDISK |
| МОДЕЛ: | SDSSDE61-4T00-G25 |
| ВИД ТВЪРД ДИСК: | SSD |
| Капацитет: | 4000 GB |
| ИНТЕРФЕЙС: | USB-C |
| СКОРОСТ НА ЧЕТЕНЕ: | до 1050 MB/S |
| СКОРОСТ НА ЗАПИС: | до 1000 MB/S |
| ГАРАНЦИЯ: | 60 МЕСЕЦА |
| EAN | 619659184704 |