| ВИД ТВЪРД ДИСК | SSD |
| Капацитет | 240 GB |
| Марка | VERBATIM |
| МОДЕЛ: | Vx500 EXTERNAL 240 GB 47442 |
| ВИД ТВЪРД ДИСК: | SSD |
| Капацитет: | 240 GB |
| ИНТЕРФЕЙС: | USB-C 3.2 GEN 2 |
| ФОРМ-ФАКТОР: | 92 X 29 X 9 MM |
| СКОРОСТ НА ЧЕТЕНЕ: | ДО 500 MB/S |
| СКОРОСТ НА ЗАПИС: | ДО 430 MB/S |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 23942474425 |








