| РАЗМЕР НА ГУМИТЕ | 26.00 " |
| Марка | INTERBIKE |
| МОДЕЛ: | EVEREST 26" BLACK |
| ТИП: | ПЛАНИНСКИ |
| РАМКА: | СТОМАНЕНА |
| РАЗМЕР НА ГУМИТЕ: | 26.00 " |
| СКОРОСТИ: | 18 |
| АМОРТИСЬОРИ: | ПРЕДЕН |
| СПИРАЧНА СИСТЕМА: | V-BRAKE |
| ЗАБЕЛЕЖКА: | ЦВЕТЪТ НА РАМАТА Е ПРИМЕРЕН |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 3800932102837 |


















