| WHEEL SIZE | 26.00 " |
| Brand | INTERBIKE |
| MODEL: | EVEREST 26" BLACK |
| TYPE: | ПЛАНИНСКИ |
| FRAME: | СТОМАНЕНА |
| WHEEL SIZE: | 26.00 " |
| GEARS: | 18 |
| SHOCK ABSORBER: | ПРЕДЕН |
| BRAKES: | V-BRAKE |
| NOTE: | ЦВЕТЪТ НА РАМАТА Е ПРИМЕРЕН |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 3800932102837 |


















