| РАЗМЕР НА ГУМИТЕ | 27.50 " |
| СКОРОСТИ | 21 СКОРОСТИ |
| ЗАБЕЛЕЖКА | ЦВЕТЪТ НА РАМАТА Е ПРИМЕРЕН |
| Марка | INTERBIKE |
| МОДЕЛ: | TORNADO LADY 27.5" |
| ТИП: | ПЛАНИНСКИ |
| РАМКА: | СТОМАНЕНА/ТВЪРДА |
| РАЗМЕР НА ГУМИТЕ: | 27.50 " |
| ДЖАНТИ: | АЛУМИН./ДВУСТЕННИ |
| СКОРОСТИ: | 21 СКОРОСТИ |
| АМОРТИСЬОРИ: | ПРЕДЕН |
| СПИРАЧНА СИСТЕМА: | ДИСКОВА |
| ЗАБЕЛЕЖКА: | ЦВЕТЪТ НА РАМАТА Е ПРИМЕРЕН |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 3800932103506 |



















