| WHEEL SIZE | 27.50 " |
| GEARS | 21 СКОРОСТИ |
| NOTE | ЦВЕТЪТ НА РАМАТА Е ПРИМЕРЕН |
| Brand | INTERBIKE |
| MODEL: | TORNADO LADY 27.5" |
| TYPE: | ПЛАНИНСКИ |
| FRAME: | СТОМАНЕНА/ТВЪРДА |
| WHEEL SIZE: | 27.50 " |
| RIMS: | АЛУМИН./ДВУСТЕННИ |
| GEARS: | 21 СКОРОСТИ |
| SHOCK ABSORBER: | ПРЕДЕН |
| BRAKES: | ДИСКОВА |
| NOTE: | ЦВЕТЪТ НА РАМАТА Е ПРИМЕРЕН |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 3800932103506 |


















