| РАЗМЕР НА ГУМИТЕ | 26.00 " |
| Марка | REACTOR |
| МОДЕЛ: | TOTEM 26" |
| ТИП: | ПЛАНИНСКИ |
| РАМКА: | СТОМАНЕНА |
| ДЖАНТИ: | АЛУМИН./ДВУСТЕННИ |
| РАЗМЕР НА ГУМИТЕ: | 26.00 " |
| СКОРОСТИ: | 21 |
| АМОРТИСЬОРИ: | ЦЕНТРАЛЕН И ПРЕДЕН |
| СПИРАЧНА СИСТЕМА: | ДИСКОВА И V-BRAKE |
| АКСЕСОАРИ: | СТОЙКА |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
- Технополис Велико Търново











