| ВИСОЧИНА | 142.00 см |
| ШИРИНА | 55.00 см |
| ДЪЛБОЧИНА | 55.00 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО) | 160 L |
| БРОЙ ОТДЕЛЕНИЯ | 5 |
| Марка | MIDEA |
| МОДЕЛ: | MDRU229FZE01 |
| ВИСОЧИНА: | 142.00 см |
| ШИРИНА: | 55.00 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 55.00 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО): | 160 L |
| БРОЙ ОТДЕЛЕНИЯ: | 5 |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| КЛАС НА ЕНЕРГИЙНА ЕФЕКТИВНОСТ: | E |
| ГОД. КОНСУМАЦИЯ НА ЕЛ.ЕНЕРГИЯ: | 183 kWh |
| КЛАС НА НИВО НА ШУМ: | D |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 6954903817125 |





