| HEIGHT | 142.00 см |
| WIDTH | 55.00 см |
| DEPTH | 55.00 см |
| NET VOLUME | 160 L |
| NUMBER OF COMPARTMENT | 5 |
| Brand | MIDEA |
| MODEL: | MDRU229FZE01 |
| HEIGHT: | 142.00 см |
| WIDTH: | 55.00 см |
| DEPTH: | 55.00 см |
| NET VOLUME: | 160 L |
| NUMBER OF COMPARTMENT: | 5 |
| COLOUR: | БЯЛ |
| ENERGY EFFICIENCY CLASS: | E |
| ANNUAL ENERGY CONSUMPTION: | 183 kWh |
| NOISE EMISSION CLASS: | D |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 6954903817125 |







