| ВИСОЧИНА | 85.00 см |
| ШИРИНА | 55.00 см |
| ДЪЛБОЧИНА | 58.00 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО) | 91 L |
| БРОЙ ОТДЕЛЕНИЯ | 4 |
| Марка | SNAIGE |
| МОДЕЛ: | F 12SM-TT002ЕH |
| ВИСОЧИНА: | 85.00 см |
| ШИРИНА: | 55.00 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 58.00 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО): | 91 L |
| БРОЙ ОТДЕЛЕНИЯ: | 4 |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| КЛАС НА ЕНЕРГИЙНА ЕФЕКТИВНОСТ: | E |
| ГОД. КОНСУМАЦИЯ НА ЕЛ.ЕНЕРГИЯ: | 208 kWh |
| КЛАС НА НИВО НА ШУМ: | C |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 6958000321394 |



