| ТИП БАТЕРИЯ | Li-Ion |
| Марка | PHILIPS |
| МОДЕЛ: | XC5244/10 |
| НАПРЕЖЕНИЕ: | 25.20 V |
| ВИД ПРАХОСМУКАЧКА: | ВЕРТИКАЛНИ |
| ТИП: | БЕЗ КАБЕЛ |
| РАБОТА С ЕДНО ЗАРЕЖДАНЕ ДО: | 15 min |
| ТЕГЛО: | 14.3 kg |
| ТИП БАТЕРИЯ: | Li-Ion |
| ПРАХОСМУКАЧКА 3 В 1: | Да |
| МОНТАЖ НА СТЕНА: | Да |
| НИВО НА ШУМ: | 84.00 dB(A) |
| РАБОТА НА БАТЕРИЯ: | Да |
| ВИСОЧИНА: | 74.00 см |
| ШИРИНА: | 25.20 см |
| ЦВЯТ: | СИН |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 8720389062681 |






















