| ТИП БАТЕРИЯ | Li-Ion |
| ИНДИКАТОР ЗА ЗАРЕЖДАНЕ | Да |
| Марка | PHILIPS |
| МОДЕЛ: | XW9463/11 |
| НАПРЕЖЕНИЕ: | 25.20 V |
| ВИД ПРАХОСМУКАЧКА: | ВЕРТИКАЛНИ |
| ТИП: | БЕЗ КАБЕЛ |
| РАБОТА С ЕДНО ЗАРЕЖДАНЕ ДО: | 58 |
| ТЕГЛО: | 4.2 |
| ТИП БАТЕРИЯ: | Li-Ion |
| ПРАХОСМУКАЧКА 3 В 1: | Да |
| ВРЕМЕ ЗА ЗАРЕЖДАНЕ НА БАТЕРИЯ: | 4.00 h |
| ИНДИКАТОР ЗА ЗАРЕЖДАНЕ: | Да |
| АКСЕСОАРИ: | Да |
| ВИСОЧИНА: | 114.00 см |
| ШИРИНА: | 27.00 см |
| ДЪЛЖИНА: | 25.00 см |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 8720389040733 |












