| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ | 650 W |
| ОБОРОТИ В МИНУТА НА ПРАЗЕН ХОД | 0-5000 |
| РЕГУЛИРАНЕ НА ОБОРОТИТЕ | Да |
| ПОДХОДЯЩ ЗА | ПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| Марка | BOSCH PROFESSIONAL |
| МОДЕЛ: | GTB 650 |
| ТИП ЗАХРАНВАНЕ: | ЕЛЕКТРИЧЕСКО |
| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ: | 650 W |
| ОБОРОТИ В МИНУТА НА ПРАЗЕН ХОД: | 0-5000 |
| РЕГУЛИРАНЕ НА ОБОРОТИТЕ: | Да |
| БРОЙ СКОРОСТИ: | 1 |
| МАКСИМАЛЕН ДИАМЕТЪР НА ВИНТА: | 6 мм |
| КУФАР: | Да |
| НЕТНО ТЕГЛО: | 1.200 kg |
| ГАРАНЦИЯ: | 36 МЕСЕЦА, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| EAN | 3165140920902 |






