| МОЩНОСТ W | 2600.0 W |
| ВМЕСТИМОСТ НА РЕЗЕРВОАРА | 250.0 ml |
| НЕПРЕКЪСНАТА ПАРА ДО | 40 g/min |
| УДАРНА ПАРА | 210 g/min |
| Марка | TEFAL |
| МОДЕЛ: | FREEMOVE UPGRADE FV6675E0 |
| ТИП: | ЮТИЯ |
| МОЩНОСТ W: | 2600.0 W |
| ПОКРИТИЕ НА ПЛОЧAТA: | КЕРАМИКА |
| ВМЕСТИМОСТ НА РЕЗЕРВОАРА: | 250.0 ml |
| НЕПРЕКЪСНАТА ПАРА ДО: | 40 g/min |
| УДАРНА ПАРА: | 210 g/min |
| АВТОМАТИЧНО ИЗКЛЮЧВАНЕ: | Да |
| АНТИ КАПКОВА СИСТЕМА: | Да |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 3121040094143 |


















