| МОЩНОСТ W | 2800.0 W |
| ВМЕСТИМОСТ НА РЕЗЕРВОАРА | 270.0 ml |
| НЕПРЕКЪСНАТА ПАРА ДО | 50 g/min |
| УДАРНА ПАРА | 260 g/min |
| Марка | TEFAL |
| МОДЕЛ: | FV6840 |
| МОЩНОСТ W: | 2800.0 W |
| ПОКРИТИЕ НА ПЛОЧAТA: | КЕРАМИКА |
| ВМЕСТИМОСТ НА РЕЗЕРВОАРА: | 270.0 ml |
| НЕПРЕКЪСНАТА ПАРА ДО: | 50 g/min |
| УДАРНА ПАРА: | 260 g/min |
| АВТОМАТИЧНО ИЗКЛЮЧВАНЕ: | Да |
| АНТИ КАПКОВА СИСТЕМА: | Да |
| АНТИ КАЛЦИЕВА СИСТЕМА: | Да |
| EAN | 3121040078099 |























