| ДИАМЕТЪР | 100 mm |
| ДЕБИТ | 105 m3/h |
| Марка | MMOTORS JSC |
| МОДЕЛ: | MM-P 100 |
| ДИАМЕТЪР: | 100 mm |
| ДЕБИТ: | 105 m3/h |
| ГАРАНЦИЯ: | 60 МЕСЕЦА |
| МОДЕЛ: | MM-P 100 |
| ДИАМЕТЪР: | 100 mm |
| ДЕБИТ: | 105 m3/h |
| ГАРАНЦИЯ: | 60 МЕСЕЦА |
| МОДЕЛ: | MM-P 100 |
| ДИАМЕТЪР: | 100 mm |
| ДЕБИТ: | 105 m3/h |
| ГАРАНЦИЯ: | 36 МЕСЕЦА |
| EAN | 3800211058473 |






