| RESOLUTION | 24.0 MPx |
| TYPE OF SENSOR | 35.6x23.8 Full Frame Exmor R C |
| DISPLAY SIZE INCH | 3.0 " |
| Brand | SONY |
| MODEL: | ALPHA ILCE7M3B |
| RESOLUTION: | 24.0 MPx |
| TYPE OF SENSOR: | 35.6x23.8 Full Frame Exmor R C |
| FPS: | ДО 10К/СЕК |
| LENS: | No |
| RECORDING: | 4K UHD 3840X2160 25FPS |
| FILE FORMATS: | JPEG/RAW/XAVC-S/AVCHD |
| DISPLAY SIZE INCH: | 3.0 " |
| DISPLAY SIZE SM: | 7.5 см |
| VIEWFINDER: | 0,5" OLED 2.36 МИЛИОНА ТОЧКИ |
| AF POINTS: | 425 |
| ISO SENSETIVITY: | 100 - 51200 |
| WI-FI: | Yes |
| BLUETOOTH: | Yes |
| NFC: | Yes |
| MEMORY CARD TYPE: | SD/SDHC/MEMORY STICK PRO DUO |
| SELF CLEANING SYSTEM: | Yes |
| BATTERY TYPE: | NP-FZ100 |
| TYPE: | MIRRORLESS |
| DIMENSION: | 127X95.6.73X7MM |
| WEIGHT: | 650 гр. |
| BODY MATERIAL: | МАГНЕЗИЕВА СПЛАВ |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 4548736079656 |













