| РЕЗОЛЮЦИЯ | 24.0 MPx |
| РАЗМЕР НА МАТРИЦАТА | 35.6x23.8 Full Frame Exmor R C |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH | 3.0 " |
| Марка | SONY |
| МОДЕЛ: | ALPHA ILCE7M3B |
| РЕЗОЛЮЦИЯ: | 24.0 MPx |
| РАЗМЕР НА МАТРИЦАТА: | 35.6x23.8 Full Frame Exmor R C |
| СЕРИЯ ОТ СНИМКИ: | ДО 10К/СЕК |
| ОБЕКТИВ: | Не |
| ВИДЕО ЗАСНЕМАНЕ: | 4K UHD 3840X2160 25FPS |
| ФОРМАТИ НА ЗАПИС: | JPEG/RAW/XAVC-S/AVCHD |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH: | 3.0 " |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В СМ: | 7.5 см |
| ВИЗЬОР: | 0,5" OLED 2.36 МИЛИОНА ТОЧКИ |
| АВТОФОКУСНИ ТОЧКИ: | 425 |
| ISO: | 100 - 51200 |
| WI-FI: | Да |
| BLUETOOTH: | Да |
| NFC: | Да |
| ВИД КАРТА С ПАМЕТ: | SD/SDHC/MEMORY STICK PRO DUO |
| СИСТЕМА ЗА САМОПОЧИСТВАНЕ: | Да |
| ТИП БАТЕРИЯ: | NP-FZ100 |
| ТИП: | MIRRORLESS |
| РАЗМЕР: | 127X95.6.73X7MM |
| ТЕГЛО: | 650 гр. |
| МАТЕРИАЛ НА ТЯЛОТО: | МАГНЕЗИЕВА СПЛАВ |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 4548736079656 |













