| UMBRELLA TYPE | METAL |
| DIAMETER SM | 160.0 см |
| HEIGHT | 175.00 см |
| MATERIAL | МЕТАЛ И ПОЛИЕСТЕР |
| COLOUR | ЗЕЛЕН |
| Brand | UCAMP |
| MODEL: | HD-1485 |
| KIND: | ПЛАЖЕН |
| UMBRELLA TYPE: | METAL |
| DIAMETER SM: | 160.0 см |
| HEIGHT: | 175.00 см |
| UMBRELLA STAND: | No |
| MATERIAL: | МЕТАЛ И ПОЛИЕСТЕР |
| COLOUR: | ЗЕЛЕН |
| WEIGHT: | 0.800 kg |
| EAN | 8934971347159 |





