| UMBRELLA TYPE | METAL |
| DIAMETER SM | 180.0 см |
| HEIGHT | 191.00 см |
| MATERIAL | Полиестер 170гр/м2 UV покритие |
| COLOUR | ЖЪЛТ |
| Brand | UCAMP |
| MODEL: | HD-1486 |
| KIND: | ПЛАЖЕН |
| UMBRELLA TYPE: | METAL |
| DIAMETER SM: | 180.0 см |
| HEIGHT: | 191.00 см |
| UMBRELLA STAND: | No |
| MATERIAL: | Полиестер 170гр/м2 UV покритие |
| COLOUR: | ЖЪЛТ |
| ADDITIONAL INFORMATION: | ЧУПЕЩО РАМО |
| EAN | 8934971348156 |




