| ТИП ЧАДЪРИ | МЕТАЛ |
| ДИАМЕТЪР СМ | 180.0 см |
| ВИСОЧИНА | 191.00 см |
| МАТЕРИАЛ | Полиестер 170гр/м2 UV покритие |
| ЦВЯТ | ЖЪЛТ |
| Марка | UCAMP |
| МОДЕЛ: | HD-1486 |
| ВИД: | ПЛАЖЕН |
| ТИП ЧАДЪРИ: | МЕТАЛ |
| ДИАМЕТЪР СМ: | 180.0 см |
| ВИСОЧИНА: | 191.00 см |
| СТОЙКА ЗА ЧАДЪР: | Не |
| МАТЕРИАЛ: | Полиестер 170гр/м2 UV покритие |
| ЦВЯТ: | ЖЪЛТ |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ: | ЧУПЕЩО РАМО |
| EAN | 8934971348156 |




