| ТИП ЧАДЪРИ | МЕТАЛ |
| ДИАМЕТЪР СМ | 160.0 см |
| ВИСОЧИНА | 175.00 см |
| МАТЕРИАЛ | МЕТАЛ И ПОЛИЕСТЕР |
| ЦВЯТ | ЗЕЛЕН |
| Марка | UCAMP |
| МОДЕЛ: | HD-1485 |
| ВИД: | ПЛАЖЕН |
| ТИП ЧАДЪРИ: | МЕТАЛ |
| ДИАМЕТЪР СМ: | 160.0 см |
| ВИСОЧИНА: | 175.00 см |
| СТОЙКА ЗА ЧАДЪР: | Не |
| МАТЕРИАЛ: | МЕТАЛ И ПОЛИЕСТЕР |
| ЦВЯТ: | ЗЕЛЕН |
| ТЕГЛО: | 0.800 kg |
| EAN | 8934971347159 |





