| DIMENSION IN INCHES | 15.6 " |
| MATERIAL | Polyester |
| COLOUR | СИВ |
| Brand | HAMA |
| MODEL: | GENUA 15.6 /227053 |
| TYPE: | BAG |
| DIMENSION IN INCHES: | 15.6 " |
| MATERIAL: | Polyester |
| COLOUR: | СИВ |
| SECTION NUMBER: | 1 БР |
| Gaming: | No |
| EAN | 4047443530127 |






2.00 € / 3.91 лв. i
"" Today
| DIMENSION IN INCHES | 15.6 " |
| MATERIAL | Polyester |
| COLOUR | СИВ |
| Brand | HAMA |
| MODEL: | GENUA 15.6 /227053 |
| TYPE: | BAG |
| DIMENSION IN INCHES: | 15.6 " |
| MATERIAL: | Polyester |
| COLOUR: | СИВ |
| SECTION NUMBER: | 1 БР |
| Gaming: | No |
| EAN | 4047443530127 |