| РАЗМЕР В ИНЧОВЕ | 15.6 " |
| МАТЕРИАЛ | Polyester |
| ЦВЯТ | СИВ |
| Марка | HAMA |
| МОДЕЛ: | GENUA 15.6 /227053 |
| ТИП: | ЧАНТА |
| РАЗМЕР В ИНЧОВЕ: | 15.6 " |
| МАТЕРИАЛ: | Polyester |
| ЦВЯТ: | СИВ |
| БРОЙ ОТДЕЛЕНИЯ: | 1 БР |
| Подходящ за Gaming: | Не |
| EAN | 4047443530127 |






2.00 € / 3.91 лв. i
"" Днес
| РАЗМЕР В ИНЧОВЕ | 15.6 " |
| МАТЕРИАЛ | Polyester |
| ЦВЯТ | СИВ |
| Марка | HAMA |
| МОДЕЛ: | GENUA 15.6 /227053 |
| ТИП: | ЧАНТА |
| РАЗМЕР В ИНЧОВЕ: | 15.6 " |
| МАТЕРИАЛ: | Polyester |
| ЦВЯТ: | СИВ |
| БРОЙ ОТДЕЛЕНИЯ: | 1 БР |
| Подходящ за Gaming: | Не |
| EAN | 4047443530127 |