| DIMENSION IN INCHES | 15.6 " |
| MATERIAL | полиетилен |
| COLOUR | СИН |
| Brand | TUCANO |
| MODEL: | Smilza 15.6" BLUE BSM15-B |
| TYPE: | BAG |
| DIMENSION IN INCHES: | 15.6 " |
| MATERIAL: | полиетилен |
| COLOUR: | СИН |
| SECTION NUMBER: | 1 БР |
| EAN | 8020252092174 |








i
"" Today
| DIMENSION IN INCHES | 15.6 " |
| MATERIAL | полиетилен |
| COLOUR | СИН |
| Brand | TUCANO |
| MODEL: | Smilza 15.6" BLUE BSM15-B |
| TYPE: | BAG |
| DIMENSION IN INCHES: | 15.6 " |
| MATERIAL: | полиетилен |
| COLOUR: | СИН |
| SECTION NUMBER: | 1 БР |
| EAN | 8020252092174 |