| РАЗМЕР В ИНЧОВЕ | 15.6 " |
| МАТЕРИАЛ | полиетилен |
| ЦВЯТ | СИН |
| Марка | TUCANO |
| МОДЕЛ: | Smilza 15.6" BLUE BSM15-B |
| ТИП: | ЧАНТА |
| РАЗМЕР В ИНЧОВЕ: | 15.6 " |
| МАТЕРИАЛ: | полиетилен |
| ЦВЯТ: | СИН |
| БРОЙ ОТДЕЛЕНИЯ: | 1 БР |
| EAN | 8020252092174 |








i
"" Днес
| РАЗМЕР В ИНЧОВЕ | 15.6 " |
| МАТЕРИАЛ | полиетилен |
| ЦВЯТ | СИН |
| Марка | TUCANO |
| МОДЕЛ: | Smilza 15.6" BLUE BSM15-B |
| ТИП: | ЧАНТА |
| РАЗМЕР В ИНЧОВЕ: | 15.6 " |
| МАТЕРИАЛ: | полиетилен |
| ЦВЯТ: | СИН |
| БРОЙ ОТДЕЛЕНИЯ: | 1 БР |
| EAN | 8020252092174 |