| DIMENSION IN INCHES | 15.6 " |
| MATERIAL | ПОЛИЕСТЕР |
| COLOUR | ЧЕРЕН |
| Brand | RIVA CASE |
| MODEL: | 15.6" 5461 BLACK |
| TYPE: | BACKPACK |
| DIMENSION IN INCHES: | 15.6 " |
| MATERIAL: | ПОЛИЕСТЕР |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| EAN | 4260709010496 |








| DIMENSION IN INCHES | 15.6 " |
| MATERIAL | ПОЛИЕСТЕР |
| COLOUR | ЧЕРЕН |
| Brand | RIVA CASE |
| MODEL: | 15.6" 5461 BLACK |
| TYPE: | BACKPACK |
| DIMENSION IN INCHES: | 15.6 " |
| MATERIAL: | ПОЛИЕСТЕР |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| EAN | 4260709010496 |