| DIMENSION IN INCHES | 14.0 " |
| MATERIAL | ПОЛИЕСТЕР |
| COLOUR | ЧЕРЕН |
| Brand | RIVA CASE |
| MODEL: | 14" 8124 BLACK |
| TYPE: | BAG |
| DIMENSION IN INCHES: | 14.0 " |
| MATERIAL: | ПОЛИЕСТЕР |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| EAN | 4260709013473 |









i
"" Today
| DIMENSION IN INCHES | 14.0 " |
| MATERIAL | ПОЛИЕСТЕР |
| COLOUR | ЧЕРЕН |
| Brand | RIVA CASE |
| MODEL: | 14" 8124 BLACK |
| TYPE: | BAG |
| DIMENSION IN INCHES: | 14.0 " |
| MATERIAL: | ПОЛИЕСТЕР |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| EAN | 4260709013473 |