| DIMENSION IN INCHES | 15.6 " |
| MATERIAL | ПОЛИЕСТЕР |
| COLOUR | КАФЯВ |
| Brand | RIVA CASE |
| MODEL: | 15.6" 5461 JUNGLE |
| TYPE: | BACKPACK |
| DIMENSION IN INCHES: | 15.6 " |
| MATERIAL: | ПОЛИЕСТЕР |
| COLOUR: | КАФЯВ |
| EAN | 4260709010519 |









i
"" Today
| DIMENSION IN INCHES | 15.6 " |
| MATERIAL | ПОЛИЕСТЕР |
| COLOUR | КАФЯВ |
| Brand | RIVA CASE |
| MODEL: | 15.6" 5461 JUNGLE |
| TYPE: | BACKPACK |
| DIMENSION IN INCHES: | 15.6 " |
| MATERIAL: | ПОЛИЕСТЕР |
| COLOUR: | КАФЯВ |
| EAN | 4260709010519 |