| РАЗМЕР В ИНЧОВЕ | 15.6 " |
| МАТЕРИАЛ | ПОЛИЕСТЕР |
| ЦВЯТ | КАФЯВ |
| Марка | RIVA CASE |
| МОДЕЛ: | 15.6" 5461 JUNGLE |
| ТИП: | РАНИЦА |
| РАЗМЕР В ИНЧОВЕ: | 15.6 " |
| МАТЕРИАЛ: | ПОЛИЕСТЕР |
| ЦВЯТ: | КАФЯВ |
| EAN | 4260709010519 |









i
"" Днес
| РАЗМЕР В ИНЧОВЕ | 15.6 " |
| МАТЕРИАЛ | ПОЛИЕСТЕР |
| ЦВЯТ | КАФЯВ |
| Марка | RIVA CASE |
| МОДЕЛ: | 15.6" 5461 JUNGLE |
| ТИП: | РАНИЦА |
| РАЗМЕР В ИНЧОВЕ: | 15.6 " |
| МАТЕРИАЛ: | ПОЛИЕСТЕР |
| ЦВЯТ: | КАФЯВ |
| EAN | 4260709010519 |