| DIMENSION IN INCHES | 15.6 " |
| MATERIAL | ПОЛИЕСТЕР |
| COLOUR | СИН |
| Brand | RIVA CASE |
| MODEL: | 15.6" 5461 BLUE |
| TYPE: | BACKPACK |
| DIMENSION IN INCHES: | 15.6 " |
| MATERIAL: | ПОЛИЕСТЕР |
| COLOUR: | СИН |
| EAN | 4260709010502 |








i
"" Today
| DIMENSION IN INCHES | 15.6 " |
| MATERIAL | ПОЛИЕСТЕР |
| COLOUR | СИН |
| Brand | RIVA CASE |
| MODEL: | 15.6" 5461 BLUE |
| TYPE: | BACKPACK |
| DIMENSION IN INCHES: | 15.6 " |
| MATERIAL: | ПОЛИЕСТЕР |
| COLOUR: | СИН |
| EAN | 4260709010502 |