| DIMENSION IN INCHES | 13.3 " |
| MATERIAL | НЕОПРЕН, ПОЛИЕСТЕР |
| COLOUR | ТЪМНО ЗЕЛЕН |
| Brand | RIVA CASE |
| MODEL: | 13.3" 5221 KHAKI |
| TYPE: | SLEEVE |
| DIMENSION IN INCHES: | 13.3 " |
| MATERIAL: | НЕОПРЕН, ПОЛИЕСТЕР |
| COLOUR: | ТЪМНО ЗЕЛЕН |
| EAN | 4260709012629 |








i
"" Today
| DIMENSION IN INCHES | 13.3 " |
| MATERIAL | НЕОПРЕН, ПОЛИЕСТЕР |
| COLOUR | ТЪМНО ЗЕЛЕН |
| Brand | RIVA CASE |
| MODEL: | 13.3" 5221 KHAKI |
| TYPE: | SLEEVE |
| DIMENSION IN INCHES: | 13.3 " |
| MATERIAL: | НЕОПРЕН, ПОЛИЕСТЕР |
| COLOUR: | ТЪМНО ЗЕЛЕН |
| EAN | 4260709012629 |