| DIMENSION IN INCHES | 14.0 " |
| MATERIAL | ПОЛИЕСТЕР |
| COLOUR | GRЕY |
| Brand | RIVA CASE |
| MODEL: | 13.3-14" 7703 GRЕY |
| TYPE: | SLEEVE |
| DIMENSION IN INCHES: | 14.0 " |
| MATERIAL: | ПОЛИЕСТЕР |
| COLOUR: | GRЕY |
| EAN | 4260403575192 |







i
"" Today
| DIMENSION IN INCHES | 14.0 " |
| MATERIAL | ПОЛИЕСТЕР |
| COLOUR | GRЕY |
| Brand | RIVA CASE |
| MODEL: | 13.3-14" 7703 GRЕY |
| TYPE: | SLEEVE |
| DIMENSION IN INCHES: | 14.0 " |
| MATERIAL: | ПОЛИЕСТЕР |
| COLOUR: | GRЕY |
| EAN | 4260403575192 |