| DIMENSION IN INCHES | 15.0 " |
| COLOUR | ЧЕРЕН |
| Brand | TUCANO |
| MODEL: | B-IDEA 15.6" |
| TYPE: | BAG |
| DIMENSION IN INCHES: | 15.0 " |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| EAN | 8020252047273 |



| DIMENSION IN INCHES | 15.0 " |
| COLOUR | ЧЕРЕН |
| Brand | TUCANO |
| MODEL: | B-IDEA 15.6" |
| TYPE: | BAG |
| DIMENSION IN INCHES: | 15.0 " |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| EAN | 8020252047273 |