| РАЗМЕР В ИНЧОВЕ | 15.0 " |
| ЦВЯТ | ЧЕРЕН |
| Марка | TUCANO |
| МОДЕЛ: | B-IDEA 15.6" |
| ТИП: | ЧАНТА |
| РАЗМЕР В ИНЧОВЕ: | 15.0 " |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| EAN | 8020252047273 |



| РАЗМЕР В ИНЧОВЕ | 15.0 " |
| ЦВЯТ | ЧЕРЕН |
| Марка | TUCANO |
| МОДЕЛ: | B-IDEA 15.6" |
| ТИП: | ЧАНТА |
| РАЗМЕР В ИНЧОВЕ: | 15.0 " |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| EAN | 8020252047273 |